PS Design - krása drevaWarning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/share/pear/templates.php) is not within the allowed path(s): (/tmp:/usr/share/php:/usr/local/lib/php/pear:/etc/apache2/scripts:/usr/local/etc/apache22/scripts:/home/html/psdesign.sk) in /home/html/psdesign.sk/psdesign.sk/templates/siteground-j15-62/index.php on line 71


Obchodné podmienky
V prípade, že navštevujete, prehliadate, objednávate alebo inak používate internetový obchod PSDesign.sk na adrese http://psdesign.sk, ďalej iba PSDesign.sk, súhlasíte bezvýhradne s Obchodnými podmienkami, ktoré sú uvedené nižšie.

Ceny a produkty

Všetky ceny uvádzané na stránkach internetového obchodu PSDesign.sk sú uvádzané vrátane 20% DPH. Všetky produkty ponúkané prostredníctvom e-shopu sú vysokej kvality a je na ne poskytovaná plná záruka podľa platných legislatívnych predpisov a podľa záručných podmienok výrobcu.

 

Objednanie produktov

Odoslaním objednávky vybraných produktov zákazník potvrdzuje záväznosť jeho objednania s nákupným poriadkom e-shopu PSDesign.sk. Po odoslaní objednávky sa zákazníkovi zobrazí informácia o zaradení jeho objednávky do nášho objednávkového systému (po prihlásení do systému s užívateľským menom a heslom) PSDesign.sk, zákazník má možnosť vytlačiť si objednávku pri objednávaní i dodatočne po prihlásení v systéme. Keď zákazník pri zadávaní objednávky správne vyplní e-mailovú adresu, bude mu na ňu poslaná kópia objednávky ako potvrdenie zapísaní objednávky do objednávkového systému PSDesign.sk. Keď sa nezobrazí informácia o odoslaní objednávky alebo nedorazí kópia objednávky na zadaný e-mail, v najbližšom možnom termíne nás kontaktujte.

 

Spôsob platby

Aktuálne spôsoby platby :

Zaplatením pri preberaní tovaru - Dobierka

 • tovar zaplatite pri preberaní
 • SR - poštovné a balné 5,28€ (159 Sk)
 • ČR - poštovné a balné 9,63€ (290 Sk)
 • pri objednávke nad 33,16€ (999 Sk) balné neplatíte

 

Spôsob doručenia

 • Objednaný tovar vám bude doručený výhradne Slovenskou poštou. Inú formu doručovania objednávok momentálne neposkytujeme nakoľko preprava by bola drahšia ako hodnota objednaného tovaru.
 • Tovar vám bude doručený na adresu, ktorú uvediete v objednávkovom formulári. Doba doručenia je 2 – 10 pracovných dní od prijatia objednávky. Zvyčajne je doba dodania jeden alebo dva dni po objednávke.
 • Pri odmietnutí prevzatia objednaného tovaru zákazníkovi už ďalší tovar neposielame a taktiež ho vyradíme z evidencie.

 

Garantujeme

 • Dodanie správneho množstva a druhu vami objednaného tovaru.
 • Primerané zabalenie objednaného tovaru – každý tovar bude zabalený v ochrannej "bublinkovej" fólii.
 • Odoslanie tovaru v dohodnutej lehote (v prípade vyčerpania skladových zásob bude dodacia lehota dohodnutá so zákazníkom telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu).
 • Vystavenie a pribalenie daňového dokladu.

 

 

Neručíme

Za neprijatie objednávky prostredníctvom internetu v dôsledku nezavineného výpadku spojenia, príp. iných technických problémov. Keď sa nezobrazí informácia o odoslaní objednávky alebo nedorazí kópia objednávky na zadaný e-mail, v najbližšom možnom termíne nás kontaktujte.

 

Spracovanie objednávky

V prípade nejasností má prevádzkovateľ, právo kontaktovať zákazníka prostredníctvom jeho údajov a preto je v záujme zákazníka zadávať tieto údaje pravdivo a svedomito. V prípade nekompletnej alebo nepravdivo vyplnenej objednávke má prevádzkovateľ odmietnuť prijatú objednávku

 

Prevzatie tovaru

Zákazník alebo príjemca tovaru má povinnosť prekontrolovať neporušenosť obalu a či zásielka nevykazuje zjavné znaky poškodenia. Zákazník by mal vo svojom vlastnom záujme prekontrolovať správnosť dodaného tovaru a v prípade nezrovnalostí prevzatie zásielky odmietnuť. V opačnom prípade sa vystavuje nebezpečiu zbytočných prieťahov pri riešení prípadného problému. V prípade zistenia poškodenia či iné nezrovnalosti po prevzatí zásielky je zákazník povinný kontaktovať prevádzkovateľa internetového obchodu PSDesign.sk.

Každý balík je označený originálnymi nálepkami loga PSDesign.sk – ktoré sú prelepené na zásielke. Pri porušení niektorej z nich odporúčame tovar neprebrať a ihneď nás kontaktovať.

 

Ak máte nejasnosti, pochybnosti, či vám niektorá časť nákupného poriadku nevyhovuje, kontaktujete nás, vždy sa snažíme zákazníkovi vyhovieť!

 

Na prepočet cien bol použitý konverzný kurz 30,1260 Sk/1€.

 
valid xhtml valid css